Чи існує дитинство під час війни?

Дата: 28.02.2023 09:04

Вчора, 27 лютого, працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади долучились до обговорення «Чи існує дитинство під час війни? Досвід психосоціальної підтримки».

Під час проведення заходу учасники отримали навички та методики, які допоможуть контролювати психоемоційний стан, ознайомились з досвідом українських фахівців з надання психологічної допомоги під час евакуації та в укриттях. Присутні обговорили досвід спеціалістів, які працюють у кризових ситуаціях й застосовують релаксаційні техніки та ознайомились з досвідом роботи мобільних бригад.

Захід організовано ГС «Українська мережа за права дитини» у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки European Union in Ukraine.