Відбулася чергова освітянська нарада

Дата: 25.02.2023 11:42

24 лютого начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олена Бровар проводила чергову нараду з директорами закладів освіти і культури Гірської громади. Відбулася вона онлайн під головуванням заступника керівника Гірської міської ВЦА з соціальних питань Інни Деміденко.

Присутні обговорили створення стратегії розвитку закладів освіти і культури Гірської міської територіальної громади, організації оздоровлення дітей, а також стан атестації та сертифікації педагогічних працівників у 2023 році.

Захід відбувся в формі живого обговорення, по завершенні якого, присутні отримали ряд доручень із зазначених питань.