Відбувся безкоштовний виїзний прийом медичних спеціалістів

Дата: 24.02.2023 19:57

Сьогодні, як і анонсувалося минулого тижня, на базі Богданівського гуманітарного штабу при Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбувся безкоштовний виїзний прийом медичних спеціалістів Рубіжанської центральної багатопрофільної лікарні.

Внутрішньо переміщених осіб, які обслуговуються у штабі с. Богданівка Павлоградського району Дніпропетровської області, консультували, проводили обстеження, виписували призначення та безкоштовно видавали вітаміни та деякі ліки вузькопрофільні спеціалісти: невропатолог, кардіолог, травматолог та окуліст. За бажанням пацієнтам безкоштовно робили кардіограму, клінічний аналіз крові, проводили біохімічні та імуноферментні дослідження, за необхідністю – видавали хворим на цукровий діабет АКУ-ЧЕКи.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація щиро дякує лікарям Рубіжанської центральної багатопрофільної лікарні за співпрацю та чекає на наступний виїзний прийом пацієнтів, дата якого незабаром буде уточнена із керівництвм.