Що враховувати під час проведення закупівель та роботи в системі Prozorro?

Дата: 23.02.2023 19:25

23 лютого програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» у співпраці з «Асоціацією об’єднаних територіальних громад» проводила вебінар «Тендерні закупівлі у 2023 році – що враховувати уповноваженим особам замовників під час проведення закупівель та роботи в системі Prozorro після всіх законодавчих змін». До участі були запрошені посадові особи відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації.

Під час засідання були обговорені питання планування закупівель та звітування про їх проведення, в тому числі за відсутності членів комісії або матеріально відповідальної особи. Експерти поінформували присутніх про практику розгляду тендерних пропозицій учасників та про час, відведений на виправлення пропозицій. Увагу учасників також було зосереджено на питанні необхідності врахування відсутності аукціонів під час проведення відкритих торгів при формуванні тендерних документацій.

Наприкінці присутні отримали відповіді на запитання, які виникали під час заходу.