Організація оздоровлення дітей внутрішньо переміщених осіб у 2023 році

Дата: 23.02.2023 15:06

23 лютого заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко взяла участь у навчальному вебінарі «Організація оздоровлення дітей внутрішньо переміщених осіб у 2023 році». До участі були запрошені посадовці відділів соціального спрямування установи, до повноважень яких входить питання організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Захід відбувся під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації Олени Поліщук, яка ознайомила учасників заходу з законодавчою базою та особливостями організації оздоровлення та відпочинку дітей під час воєнного стану. Учасники обговорили питання організації направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів за рахунок коштів обласного та місцевого бюджету. Детально розглянули проблемні питання та типові помилки в оформленні пакетів документів.

Учасники навчання активно долучалися до обговорення порушених питань, а по завершенні отримали відповіді на запитання, які виникали під час вебінару.