АПК-2023: війна, євроінтеграція, екологічні і кліматичні виклики, якість життя

Дата: 23.02.2023 14:45

Сьогодні посадовці відділу земельних ресурсів, аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації долучилися до IIІ щорічного форуму «АПК-2023: війна, євроінтеграція, екологічні і кліматичні виклики, якість життя». Організаторами заходу виступила Асоціація професіоналів довкілля ПАЕУ та Офіс сталих рішень спільно з ТПП України за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Учаснику форуму обговорили теми, які стосуються розвитку аграрного сектору та інших важливих аспектів суспільного життя. До уваги присутніх доведені експертні висновки побудови стратегій розв'язання проблем, пов'язаних з війною, європейською інтеграцією, екологією, кліматом і якістю життя в аграрному секторі. Також були обговорені питання забезпечення продовольчої безпеки, сталого розвитку сільського господарства та інфраструктури в сільських районах.

Отриманні знання дозволять сільськогосподарській галузі, організаціям громадянського суспільства, науковцями та державними службовцями забезпечити успішний розвиток аграрного сектору і підвищити якість життя громадян.