Соціальні працівники Гірської громади підвищують свій професійний рівень

Дата: 22.02.2023 11:56

Днями працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади пройшли триденний освітній курс для соціальних працівників «Бути поруч».

Отриманий матеріал допоможе посадовцям розуміти почуття дітей і якнайшвидше надати їм кваліфіковану допомогу та підтримку, а також швидко та якісно діяти у непередбачуваних ситуаціях, застосовувати техніки заспокоєння, щоб допомогти дітям стабілізуватися.

За результатами проходження онлайн-курсу та тестування спеціалісти центру отримали електронні сертифікати.

Освітній курс «Бути ПОРУЧ» створено за підтримки UNICEF Ukraine, Міністерства освіти і науки України і порталу Дія.Цифрова освіта. До розробки долучалися експерти ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», проєкту «ПОРУЧ».