У закладах освіти Гірської міської територіальної громади відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови

Дата: 21.02.2023 17:47

У рамках свята було проведено багато різноманітних заходів. Так, учні шкіл відвідували «філологічні кав’ярні», де мали можливість поспілкуватися зі своїми вчителями та отримати насолоду від милозвучності та краси української мови, перевірили свої знання у «Вікторині знавців рідної мови», розпочали тиждень експрес-уроків «Говоримо українською».

Також діти взяли участь у флешмобі висловів видатних українців про рідну мову. Окрім цього, здобувачі освіти взяли участь в інтернет-олімпіаді «На Урок», де продемонстрували високий рівень знань та отримали нагороди.

Любімо і шануймо українську мову – одну із наймилозвучніших, найбагатших, найпоширеніших і найкращих мов у світі!