Посадовці Гірської міської військово-цивільної адміністрації успішно зареєструвалися на курс «Цифрова грамотність для публічних службовців»
Дата: 21.02.2023 16:04
Кількість переглядів: 108
Підвищення рівня цифрової грамотності є важливою складовою сучасного світу, де цифрові технології використовуються в усіх галузях. Зазначений курс допоможе посадовцям Гірської міської ВЦА бути більш компетентними у ефективному вирішенні завдань, пов’язаних з електронним урядуванням та взаємодією з громадою.
Програма навчання затверджена Національним агентством України з питань державної служби у співпраці з Волинським регіональним центром підвищення кваліфікації за фінансування швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP Фонд Східна Європа.