Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Міжнародним днем рідної мови

Дата: 21.02.2023 06:45

Шановні мешканці Гірської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди важливого національного свята – Дня рідної мови. Адже, мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу.

У сучасних умовах, коли ворог окупував частину території України та здійснює агресію проти нашої держави, збереження української мови та культурної ідентичності є для нас напрочуд важливим. Мова – це не лише засіб спілкування, це – символ нашої національної свідомості, єдності та самовизначення. І тому її збереження – наша обов’язкова місія.

В цей день звертаюся до всіх громадян України – тих, хто бореться за свою державу, мову та культуру, – продовжуйте цю справу! А для нас цей день нехай стане нагадуванням про наші цінності та допоможе зберегти культурну спадщину для прийдешніх поколінь!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО