Благодійна організація «БФ «Восток SOS» продовжує допомагати внутрішньо переміщеним особам

Дата: 17.02.2023 17:58

Протягом тижня більше 170 вимушених переселенців отримало продуктові та гігієнічні набори від Благодійного фонду Восток SOS у гуманітарному штабі Гірської міської військово-цивільної адміністрації у Києві.

Крім того, відвідувачі також забезпечувалися продуктами харчування від Луганської обласної державної адміністрації, дитячими памперсами, а діти отримували подарунки.

За потребою також надавалися правова допомога від юристів БФ «Право на захист», а також інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, від фахівців Луганської обласної служби зайнятості. Загалом протягом тижня допомогу тут отримали більше 310 осіб.

Нагадаємо, хаб знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3. Графік роботи: з 10 до 15 години з понеділка по п’ятницю.