Протягом дня майже 100 вимушених переселенців отримало допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді

Дата: 16.02.2023 22:08

Так, у Києві відвідувачі забезпечувалися продуктовими та гігієнічними наборами у рамках співпраці Гірської міської військово-цивільної адміністрації з БФ Восток SOS. Наші земляки також отримували дитячі памперси, продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації, а дітки – подарунки.

У Богданівському штабі продовжилася видача продуктових наборів від благодійного фонду «Янголи спасіння». У Корсунь-Шевченківському надавалися консультації із загальних, соціальних, юридичних та невідкладних для ВПО питань. А на Полтавщині продовжилася видача продуктових та гігієнічних наборів.

У той же час, у хабі на Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктами харчування та дитячими памперсами. Крім того, всі, хто потребує, отримували психологічну підтримку та допомогу із психосоціальної адаптації від кваліфікованих психологів, тренерів громадської організації «Світ у барвах» та громадської організації «Ла Страда – Україна».