Обговорені питання розпорядження землями комунальної власності

Дата: 14.02.2023 20:35

Сьогодні посадові особи відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у вебінарі «Розпорядження землями комунальної власності (за матеріалами судової практики)». Захід організовано Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Під час заходу присутні обговорили питання, спрямовані на поліпшення правозастосовної практики рад при розгляді та формуванні рішень рад у справах про приватизацію земель комунальної власності, застосування безаукціонних засад надання земельних ділянок в користування та власність, застосування містобудівного законодавства при розпорядженні земельним ресурсом територіальних громад тощо. Учасники також розглянули питання актуальних судових справ та матеріалів судової практики, які збільшують експертність фахівців місцевих рад щодо прийняття потенційно оспорюваних рішень органів місцевого самоврядування.

По завершенні учасники вебінару отримали відповіді на запитання, які виникали під час спілкування.