Обговорені новації проєкту про службу в ОМС

Дата: 14.02.2023 11:20

Вчора, 13 лютого, «Всеукраїнська асоціація громад» проводила вебінар «Новації проекту Закону про службу в органах місцевого самоврядування (№6504)». До участі у заході були запрошені посадові особи земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації.

Учасники обговорили особливості змін у законодавстві з питань служби в органах місцевого самоврядування в контексті прийняття законопроєкту №6504. Присутні отримали практичні рекомендації про особливості вступу, умов проходження та просування по службі в органах місцевого самоврядування згідно з нововведеннями зазначеного законопроєкту. Окремо були розглянуті питання, спрямовані на поліпшення правозастосовної практики рад при розгляді та формуванні рішень рад у справах про приватизацію земель комунальної власності.

За підсумками присутні отримали відповіді на запитання, які виникали під час обговорень.