Протягом дня більше 190 луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації
Так, у Києві відвідувачі забезпечувалися продуктовими та гігієнічними наборами у рамках співпраці Гірської міської військово-цивільної адміністрації з БФ Восток SOS. Всі, хто потребує, також отримували правові консультації від керівника хабу.
У Корсунь-Шевченківському надавалися консультації із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для ВПО питань. У хабі на Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктовими наборами та дитячими памперсами.
У той же час у Богданівскому штабі переміщені луганчани отримували продукти харчування. Це стало можливим у рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійним фондом «Янголи спасіння».
На Полтавщині продовжилася видача дитячих памперсів і продуктових та гігієнічних наборів. За потребою надавалася юридична допомога від спеціалістів всеукраїнського благодійного фонду «Горєніє».