Протягом тижня більше 450 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді
У хабі на Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктовими наборами та дитячими памперсами. У Корсунь-Шевченківському надавалися консультації із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для ВПО питань. У той же час на Полтавщині продовжилася видача дитячих памперсів і продуктових та гігієнічних наборів.
Крім того, у Богданівскому штабі переміщені луганчани отримували продукти харчування. Це стало можливим у рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійним фондом «Янголи спасіння».
У Києві видавали дитячі підгузки та дитячі подарунки. Всі, хто потребує, отримували правову допомогу та юридичні консультації від начальника штабу, адвокатів благодійного фонду «Право на Захист» та консультації спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості. За потребою надавалася психологічна допомога від спеціаліста Луганського обласного центру соціально-психологічної допомоги.