Обговорені проблеми, з якими стикаються громади у прийманні переселенців

Дата: 08.02.2023 18:03

08 лютого посадовці відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у інформаційному онлайн-вебінарі «Проблеми з якими стикаються громади у прийманні переселенців». До участі у заході також були запрошені спеціалісти відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології установи.

Під час живого спілкування учасники обговорили попередній досвід та типові помилки при розміщенні внутрішньо переміщених осіб у тимчасових будинках. Увагу присутніх було акцентовано на важливості та складових адаптації, критеріях адаптованих родин та ролі громад у адаптації ВПО. Окремо обговорені питання процесів соціальної інтеграції переселенців до громад.

Організаторами заходу виступила «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на базі Платформ «Сільський розвиток: земельні відносини» та «Безпека: ЖКГ» за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Фото без описуФото без опису