Час повертати своє! На Луганщині сформують новий стрілецький батальйон

Дата: 08.02.2023 14:05

Нещодавно розпочалася рекрутингова кампанія «Гвардія наступу» із формування штурмових бригад, основу яких складатимуть підрозділи з чинних поліцейських, прикордонників та нацгвардійців. Водночас для адекватного реагування на загрози національній безпеці та посилення Сил оборони Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний доручив створити у кожній області, у тому числі й Луганській, окремий стрілецький батальйон.

Охочі наблизити нашу Перемогу, дізнатися про умови набору до Окремого стрілецького батальйону Луганської області, про вимоги до кандидатів, державні гарантії, подальше навчання та бойове злагодження можуть звернутися до Сєвєродонецького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки за телефоном: +380 50 043 97 27.

При відборі військовозобов’язаних та резервістів особливу увагу приділятимуть вмотивованості та патріотичній налаштованості претендентів, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби.
Для розміщення та проживання особового складу батальйонів будуть виділені вільні житлові фонди громад.