Обговорена робота громад за напрямками безпеки й доступу до правосуддя

Дата: 07.02.2023 16:17

07 лютого Громадська спілка «Мережа правового розвитку» проводила вебінар «Доступ до правосуддя, безпека та місцеві бюджети в українських громадах під час повномасштабної війни. Реалії, проблеми та перспективи». До участі у заході були запрошені посадовці відділів правового забезпечення та кадрової роботи, житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології й земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації.

Під час заходу присутнім презентовано ключові висновки «Дослідження правових сервісів на рівні територіальних громад: роль місцевого самоврядування у забезпеченні доступу до правосуддя». Учасники обговорили виявлені проблеми та пропозиції першочергових кроків їх вирішення у 2023 році. Увагу акцентовано на роботі громад за напрямками безпеки й доступу до правосуддя та ситуації з місцевими бюджетами. Окремо обговорені бар’єри та виклики, які мають громади, та рішення, необхідні для їх подолання.