Протягом тижня близько 550 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді

Дата: 05.02.2023 19:43

Так, у хабі на Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктовими наборами та дитячими памперсами. Крім того, лікарі Норвезького Червоного Хреста здійснювали первинний огляд, надавали консультації дорослим та дітям, вимірювали кров’яний тиск, рівень цукру та сатурації, видавали набори безрецептурних ліків. За потреби також надавали психологічну допомогу.

У Корсунь-Шевченківському та Богданівскому штабах переміщені луганчани отримували консультації із загальних, соціальних та юридичних питань. Окремо, у Богданівці фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості та представники ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» консультували переміщених осіб з питань працевлаштування.

Не зупинялася робота і в інших хабах Гірської міської військово-цивільної адміністрації. Так, у Києві всі, хто потребує, отримували правову допомогу та юридичні консультації від начальника штабу та консультації спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості. Також керівником хабу надавалася допомога у підготовці адміністративного позову до суду.
У той же час на Полтавщині надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист», вимушені переселенці також забезпечувалися дитячими підгузками і продуктовими та гігієнічними наборами.