Проведено чергову освітянську нараду
Вчора, 01 лютого, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олена Бровар провела чергову онлайн-нараду з керівниками закладів освіти і культури Гірської міської територіальної громади.
Приводом для зустрічі стало обговорення змін в законодавстві. Зокрема, до відома присутніх доведені нові вимоги та особливості сертифікації педагогічних працівників у 2023 році. Увагу учасників було зосереджено на змінах, які торкнулися повноважень фахових громадських об’єднань, які здійснюють незалежне оцінювання якості освіти та освітньої діяльності закладів загальної середньої освіти. Також були обговорені особливості замовлення документів про освіту державного зразка у 2023 році.
Наприкінці заходу присутні отримали ряд доручень із зазначених питань.