Проведено робочу нараду щодо особливостей замовлення документів про освіту державного зразка у 2023 році

Дата: 31.01.2023 19:53

31 січня виконуюча обов’язків директора комунальної установи «Гірський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гірської міської територіальної громади Катерина Бохан провела нараду щодо особливостей замовлення документів про освіту державного зразка у 2023 році. До участі у заході були запрошені відповідальні за цей напрям роботи особи закладів загальної середньої освіти громади.

До відома присутніх були доведені основні етапи підготовки та алгоритм внесення даних до бази для замовлення документів про освіту та особливості роботи в програмі Education. В. о директора було наголошено на необхідності якісного ведення облікових карт та формування списків випускників.

Наприкінці заходу учасники отримали відповіді на наявні запитання.