Під час засідання круглого столу обговорена економіка громад і регіонів в умовах воєнного стану та пріоритети їх повоєнного розвитку

Дата: 30.01.2023 16:30

Днями посадовці відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації долучилися до засідання круглого столу «Економіка громад і регіонів в умовах воєнного стану та пріоритети їх повоєнного розвитку». Організаторами заходу виступила Агенція місцевого економічного розвитку.

Під час живого спілкування учасники обговорили можливості та виклики, з якими зіткнулися органи місцевого самоврядування після повномасштабного вторгнення росії. Відбулося експертне дослідження економічного розвитку прикордонних з ЄС регіонів України в умовах воєнного стану, а також територій які наразі є окупованими, у тому числі і Луганської області.

Окремо, увагу присутніх було акцентовано на важливості Стратегій розвитку та відбудов громад. При обговоренні спікерами заходу були запропоновані шляхи з відбудови та модернізації економіки України.