У закладах освіти і культури громади вшанували пам’ять героїв Крут

Дата: 30.01.2023 15:42

29 січня виповнилося 105 роки від часу бою на залізничній станції Крути. Ця битва – один із важливих сюжетів української історичної пам'яті, який вже давно перестав сприйматися як пересічна подія.

Так, у закладах освіти і культури Гірської громади під час виховних годин, годин патріотичного виховання, уроків-реквіємів учні дізналися про історичні події в Україні початку XX ст. та про патріотичний подвиг київських студентів. Під час зустрічей вчителі ознайомили дітей із хронологією подій битви під Крутами, підкріплюючи свою розповідь змістовною і цікавою патріотичною поезією. Доречним і захоплюючим став перегляд фрагменту відеофільму про Крути. Для закріплення отриманих знань учні відповідали на питання тематичних вікторин.

Минуть роки, століття, та пам’ять про юнаків-героїв не згине повік. І зараз, під час повномасштабного вторгнення росії, молоді люди стали одними з перших, хто встав на захист майбутнього рідної країни. Молодь була і залишається однією з рушійних сил, що наближають перемогу України. Як на фронті, так і в тилу.

Фото без описуФото без опису