Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Дата: 30.01.2023 14:26

Опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно- консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

Анкета для заповнення розміщена за посиланням: https://forms.gle/4qu5vuxTa1q1aYUv7.
За допомогою цього опитування будуть проаналізовані проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві. Отримані результати будуть передані організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.
Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни».