Продовжується перевірка стану діловодства та архівної справи у структурних підрозділах Гірської міської військово-цивільної адміністрації

Дата: 29.01.2023 16:40

Днями начальник загального відділу Гірської міської військово-цивільної адміністрації Євгенія Шевченко провела робочу онлайн-нараду щодо перевірки стану діловодства та архівної справи в умовах воєнного стану у відділі житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології установи. До заходу також долучився спеціаліст з контролю загального відділу.

Під час наради посадовці загального відділу ознайомилися зі станом науково-технічного опрацювання документів постійного зберігання. Особливу увагу приділено організації роботи з діловодства.

Також надані методичні рекомендації щодо забезпечення роботи зі службовими документами та організації їх архівного зберігання в умовах дистанційної роботи відповідно до вимог.

По завершенню заходу надані відповіді на нагальні питання.