Звернення керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2023 06:45

Сьогодні в нашій країні вшановують День пам’яті героїв Крут та молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.

Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі та національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії, коли українські юнаки-добровольці виступили на захист Української Народної Республіки та прийняли нерівний бій з майже п’ятитисячною армією.

300 юнаків – цвіт тодішньої української патріотичної молоді – захищали українську державність, мріяли й боролися за сильну Україну, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Сьогодні, на превеликий жаль, трагічні події минулого повторюються. Знову ворожа армія посягає на нашу свободу і незалежність намагаючись загарбати українські землі, а найкращі сини та доньки України боронять її від ворога, інколи жертвуючи своїм життям...

Символічно, що саме у ці важкі для України часи ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, й особливо нині, відстоює інтереси українців - інтереси державності, соборності та свободи.

Нехай їхній приклад надихає нас на невтомну працю задля вільного та гідного життя нашого народу у своїй суверенній державі!

Схилімо ж голови в глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю загиблих молодих патріотів.

Вони завжди залишаться героями та взірцем для прийдешніх поколінь.

Світла і вічна пам’ять героям Крут!

Світла і вічна пам'ять всім Героям, які боряться за свободу України!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО