Проведено онлайн нараду з питань організації роботи з діловодства та кібербезпеки

Дата: 26.01.2023 15:44

26 січня у Гірській міській військово-цивільній адміністрації проведена нарада з питань організації роботи з діловодства та кібербезпеки. Проходила вона онлайн під головуванням заступника керівника Гірської міської ВЦА Олексія Невечері за участю начальників структурних підрозділів та старост громади.

Відповідно до порядку денного розглядалися питання щодо організації роботи з документами та створення номенклатури справ в умовах дистанційної роботи. Зокрема, увагу присутніх було акцентовано на порядку складання зведеної номенклатури справ, формуванні та веденні справ і вимогах до їх оформлення.

Крім того, особливу увагу було приділено організації належного контролю та забезпеченню виконавської дисципліни. Посадовцям були надані рекомендації з дотримання правил кібербезпеки в умовах збройної агресії. Окремо наголошено на інформаційній складовій щодо висвітлення діяльності установи. З відповідною інформацією виступали посадовці загального відділу.

За підсумками заступником керівника надано ряд окремих доручень стосовно належної організації роботи із обговорених питань.