Гірська міська військово-цивільна адміністрація бере участь у Форумі муніципального партнерства ЄС-Україна

Дата: 25.01.2023 21:13

Це стало можливим у рамках співпраці Гірської міської ВЦА з Львівською міською радою та Інститутом розвитку міст Львівської міської ради.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну українські громади відчули велику підтримку європейських громад. Ті громади в Україні, які роками розвивали партнерства, з перших днів отримали тони гуманітарної допомоги, комунальної техніки, дизельних генераторів тощо. Багато європейських громад прийняли у себе українських біженців. Тепер, важливо конвертувати короткотермінову підтримку в розвиток довгострокового та плідного партнерства.

З метою встановлення партнерських відносин з європейськими містами задля відновлення інфраструктури Гірської міської територіальної громади після деокупації, посадовими особами ВЦА вживаються заходи для налагодження партнерських відносин з муніципалітетами міст ЄС.

Форум муніципального партнерства у Войновіце (Вроцлав, Польща), який проходить з 25 по 27 січня, має на меті розвиток партнерства між муніципалітетами України та ЄС. Захід зібрав близько 60 учасників, серед яких і представник Гірської міської ВЦА. Вони заявляють про зацікавленість у розвитку довгострокової співпраці. Форум партнерства у Войновіце організовується ініціативою CITIES4CITIES|UNITED4UKRAINE за підтримки Американської агенції міжнародного розвитку USAID. Ініціаторами CITIES4CITIES|UNITED4UKRAINE є Шведська асоціація місцевих і регіональних влад SALAR, міста Львів (Україна) та Зіндельфінген (Німеччина). Стратегічними партнерами є Асоціація міст України, Всеукраїнська асоціація ОТГ, Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Гірську міську територіальну громаду на заході представляє заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури – Ірина БЄЛІЦЬКА.

Серед важливих напрямів Форуму є теми партнерства під час російсько-української війни.

Висловлюємо сподівання, що участь Гісрької міської ВЦА у Форумі стане початком плідної співпраці та принесе громаді користь. Дякуємо Львівській міській раді за співпрацю.