«ГРОМАДИ НАМ РАДІ? ЛОКАЦІЯ: УКРАЇНА»

Дата: 24.01.2023 20:00

Сьогодні заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря взяв участь засіданні «круглого столу» «ГРОМАДИ НАМ РАДІ? ЛОКАЦІЯ: УКРАЇНА». До участі у заході також долучився начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи установи Віталій Коваленко.

В ході засідання учасники обговорили питання стану справ і перспектив на Луганщині та особливості реінтеграції після звільнення території області. Увагу присутніх було зосереджено на нових ініціативах міжнародного фонду «Відродження», співпраці міжнародних організацій та місцевої влади, відродженні економіки Луганської області у повоєнний час. Окремо наголошувалося на потенціалі місцевого самоврядування у питанні деокупації та реінтеграції, а також на роботі гуманітарних штабів Луганщини зараз.

За підсумками дискусії було ухвалено резолюцію, яка спрямована на вирішення проблемних питань внутрішньо переміщених осіб.

Захід організований громадською організацією «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Три Ре-: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із приймаючими громадами, за підтримки міжнародного фонду «Відродження».