Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2023 06:45

Шановна Гірська міська територіальна громадо!

Щиро вітаю усіх з одним із найважливіших свят в історії України - Днем Соборності України!

Сто п’ять років тому Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути «самостійною, ні від кого не залежною, вільною, суверенною державою українського народу». Цей факт абсолютно руйнує твердження російської пропаганди, буцімто Українська держава ніколи не існувала та її вигадали більшовики.

Сучасні події нинішньої російської агресії лише підсилюють значимість Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Знову Україну хочуть «пошматувати» та розділити, силою забравши її землі, встановивши штучні кордони й сірі зони, посваривши наш народ, пропагандою ввівши в оману.

Тому, для нас свято Соборності - дуже важливе, адже воно нагадує про найголовніший урок нашої спільної історії: в єдності – сила, в розділенні – поразка!

У цей святковий день щиро вітаю кожного з Днем Соборності! Хай слово «Соборність» не буде тільки книжковою фразою, але щоденним хлібом та правдивою ідеєю наших буднів!

Ми мусимо навчитися чути себе українцями без офіційних кордонів!

У Єдності наша сила!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО