Проведено чергову онлайн-нараду з керівниками закладів освіти і культури

Дата: 20.01.2023 16:36

20 січня начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олена Бровар провела чергову онлайн-нараду з керівниками закладів освіти і культури Гірської міської територіальної громади.

Учасники наради обговорили питання організації навчального процесу у другому семестрі 2022/2023 навчального року. Окрему увагу присутніх було зосереджено на питанні замовлення документів про освіту у цьому навчальному році. Також розглядалося питання організації проведення культурно-виховних заходів в умовах воєнного часу.

Керівникам закладів освіти і культури наголошено на дотримання вимог з безпеки життєдіяльності дітей під час дистанційного навчання в умовах правового режиму воєнного стану.