Робота гуманітарних штабів продовжується

Дата: 18.01.2023 19:45

Протягом дня більше 210 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді. Так, у Корсунь-Шевченківському та Богданівці відвідувачі отримували консультації із соціальних, загальних та невідкладних питань. На Хмельниччині продовжилася видача дитячих памперсів та продуктових наборів.

Не зупинялася робота і в інших хабах Гірської міської військово-цивільної адміністрації. Відвідувачі Полтавського штабу отримували продукти харчування та гігієнічні набори. У той же час у Києві дітки продовжили отримувати подарунки. Разом з тим, за потребою надавалися правова допомога від адвокатів благодійного фонду «Право на Захист» та консультації спеціалісту Луганської обласної служби зайнятості.

Фото без описуФото без опису