«Ще раз про законопроект №5655»

Дата: 18.01.2023 17:53

Сьогодні заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря взяв участь у черговому обговоренні законопроєкту №5655 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності». Посадовці відділу житлово-комунального господарства установи також були запрошені до участі. Організаторами заходу виступила Всеукраїнська асоціація громад.

Під час вебсемінару «Ще раз про законопроект №5655» учасники обговорили актуальні проблеми містобудівної реформи. Зокрема, увагу присутніх було зосереджено на змінах для громад в сфері містобудівного контролю після вступу в силу зазначеного законопроєкту. Окрему увагу присутніх було зосереджено на питаннях права надання дозволу на будівництво та введенні в експлуатацію, ролі громади при цьому тощо.