Протягом тижня майже 600 внутрішньо переміщених луганчан отримало допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді

Дата: 13.01.2023 20:58

У Полтавському хабі продовжилася видача новорічних подарунків та дитячих памперсів. Окремо, за потребою надавалися безоплатна правова допомога та психологічна підтримка від спеціалістів Гуманітарної місії «Проліска» м. Полтава.

Не зупинялася робота і в інших хабах. Так, відвідувачі штабів у Хмельницькому та Корсунь-Шевченківському забезпечувалися продуктовими наборами, а дітки отримували святкові подарунки. У Богданівці наші земляки отримували консультації із соціальних, загальних та невідкладних для внутрішньо переміщених осіб питань.

У той же час на Київщині дітлахи також не залишилися без уваги та отримували подарунки. Разом з тим, всі, хто потребує, отримували юридичні консультації, правову допомогу від начальника хабу та психологічну допомогу від спеціаліста Луганського обласного центру соціально-психологічної допомоги. Спеціалісти Луганської обласної служби зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, а лікар загальної практики консультував з питань лікування та профілактики захворювань.