Проведено робочу зустріч щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб

Дата: 12.01.2023 18:10

11 січня відбулася робоча зустріч відповідальної особи за роботу гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації Тетяни Семенової з представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, гуманітарної місії «Проліска» м. Полтава та благодійного фонду «Право на захист».

Основною темою зустрічі стало вирішення питання розширення партнерських відносин між організаціями та обговорення подальшої співпраці в напрямку підтримки внутрішньо переміщених осіб. У ході заходу учасники обговорили нагальні потреби та наявний успішний досвід допомоги вимушеним переселенцям. За результатами зустрічі сторони узгодили шляхи подальшої взаємодії в напрямку комплексної допомоги ВПО у гуманітарному штабі.

Нагадаємо, що гуманітарний хаб знаходиться у Полтаві, на вулиці Пилипа Орлика, 30 (на базі ліцею №14 «Здоров’я»). Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 13:00. У штабі можна також зареєструватися на отримання гуманітарної допомоги та отримати психологічну і юридичну допомогу.

+38 (050) 137 2465 – телефон для консультацій.