Дата: 11.01.2023 16:01

11 січня заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря взяв участь у спільній онлайн-нараді «Програми комплексного відновлення, містобудівна документація, механізми відбудови». Посадовці відділу житлово-комунального господарства установи також були запрошені до участі. Організаторами заходу виступили Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно із Всеукраїнською асоціацією громад.

В ході наради учасники обговорили загальне бачення планування, наявні та перспективні інструменти і програми комплексного відновлення України. Окрему увагу присутніх було зосереджено на містобудівній документації, комплексних планах громад, реформі містобудування та фінансуванні відбудови. Також були обговорені механізми імплементації планувальних рішень.