Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації зі Святим Вечором та Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2023 16:00

Дорогі жителі Гірської громади! Від щирої душі та з великою радістю вітаю всіх вас зі Святим вечором та Різдвом Христовим!

Крізь тисячоліття свято Різдва Христового зігріває серця людей, указує шлях до правди, любові, довіри та взаємоповаги, несе у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожен куточок нашої держави велику радість, бо в ньому – велич Господня.

Нехай у Святий вечір з веселим вертепом і різдвяними колядками до Ваших осель завітають дзвінкий сміх, радість, щастя, здоров’я, добробут і злагода. Нехай щирі й лагідні слова близьких людей, як благодатне тепло, зігрівають і окрилюють Ваші душі та спонукають на благі справи і добрі починання в ім’я щасливого майбутнього.

Нехай всі, хто чекає найрідніших з фронту, обов’язково дочекаються! Нехай ті, хто повертається додому, будуть у безпеці! Нехай у наші домівки повернуться злагода і мир, а світло неодмінно переможе навіть найтемнішу темряву! Нехай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля перестане випробовувати нас на міцність!

Зі Святвечором! З Різдвом Христовим!

Христос рождається! Славімо його!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО