Набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій»

Дата: 20.10.2022 16:07

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 24 жовтня 2022 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій» № 2486-X від 29.07.2022 року.

Таким чином, законом передбачено: органам місцевого самоврядування здійснити внесення (завантаження) протягом двох місяців з дня опублікування Закону місцевих наборів даних про адреси до Єдиного державного реєстру адрес.

Інформуємо про те, що ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" надає послуги щодо створення і наповнення бази даних відповідно до Закону України та впровадження АДРЕСНОГО РЕСТРУ ГРОМАДИ, який призначений - для автоматизації процесів ведення реєстру адрес, адресного плану населених пунктів громади, реєстру вулиць і споруд, що адресуються, реєстру документів, що підтверджують факт надання адреси, присвоєння та надання адреси будівлям.

Отримати консультацію: http://surl.li/dkbvd

Читайте детальніше за посиланням:

Якщо у Вас виникли запитання чи пропозиції, телефонуйте: +380 98 931 4334