Робота гуманітарних штабів продовжується

Дата: 27.12.2022 19:44

Сьогодні у гуманітарних штабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації допомогу отримало більше 260 внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.

Так, продовжилася видача продуктових наборів у Богданівці та Хмельницькому. Відвідувачі хабу на Полтавщині отримували одяг, а у Корсунь-Шевченківському – продукти харчування та дитячі памперси. Всім, хто потребує, також були надані консультації із соціальних, загальних та юридичних питань.

В той же час, вимушені переселенці у Києві отримували юридичні консультації, правову допомогу та відповіді на нагальні для ВПО питання від начальника штабу і психологічну допомогу від спеціаліста Луганського Обласного центру соціально-психологічної допомоги.