Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2022 06:45

Дорогі мешканці Гірської громади! Сердечно вітаю Вас з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим Роком!

Різдво – це одне із найулюбленіших, найочікуваніших родинних свят. День, коли Ісус Христос приходить на землю маленьким дитятком, аби принести світло, радість та надію на спасіння.

На жаль, цього року це величне свято ми зустрічаємо в непростих умовах та далеко від рідних домівок, але ворог не забрав його у нас. Світло нашої віри у перемогу не згасає, а стає ще більш яскравим! Кожен з нас вірить, що сльози зміняться радістю, за відчаєм прийде надія, а смерть буде переможена життям.

Тож не даймо згаснути цьому світлу! Будьмо хоробрими і незламними, як наші захисники і захисниці, як наша рідна Україна!

Нехай всі, хто чекає найрідніших з фронту, обов’язково дочекаються! Нехай ті, хто повертається додому, будуть в безпеці! Нехай в наші домівки повернеться злагода і мир, а світло неодмінно переможе навіть найтемнішу темряву! Нехай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність!

Христос народився! Славімо його!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО