Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем працівників архівних установ

Дата: 24.12.2022 06:45

Шановні працівники архівних установ!

Ваша справа надзвичайно важлива для всього суспільства, адже архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, це колосальний інформаційний ресурс, який всебічно відображає національну історію. Ваша відданість професійному обов'язку, Ваша старанність, Ваша увага заслуговують найвищої оцінки!
Переконаний, що Ваш професіоналізм, усвідомлення високої відповідальності за доручену справу будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам’яті нашого народу.
В цей святковий день від усієї душі бажаю Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка та щирі почуття!
керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО