Землевпорядники Гірської міської військово-цивільної адміністрації отримали відповіді від Держгеокадастру на нагальні питання

Дата: 22.12.2022 17:11

Вчора Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на базі Платформи «Сільський розвиток: земельні відносини» за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» проводили вебінар «Роз'яснення від Держгеокадастру. запитання/відповіді».

Посадові особи відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації також були запрошені до участі. Захід проходив у формі живого діалогу, під час якого були озвучені питання від спеціалістів-землевпорядників громад України. Зокрема, експерти надали низку роз'яснень на нагальні питання, а саме: питання особливостей діяльності ОМС при релокації підприємств, зміни цільового призначення земельних ділянок за спрощеною процедурою, алгоритму дій у випадку призупинення функціонування ДЗК. Учасники також обговорили законодавчі документи України, які визначають особливості земельних відносин для цілей релокації бізнесу та спрощення процедур при передачі земель у користування для розміщення виробничих потужностей.