Завершилася видача зимового взуття внутрішньо переміщеним особам з Луганщини

Дата: 22.12.2022 16:32

Нагадаємо: 12 грудня гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації у Богданівці Дніпропетровської області отримав партію зимового взуття для вимушених переселенців. Допомога була надана у рамках співпраці Гірської міської ВЦА з Гуманітарною місією «Проліска» м. Дніпро за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

За цей період взуття отримали 440 переміщених луганчан за попередньо сформованими списками на умовах донорів у місті Першотравенськ Дніпропетровської області.

Гірська міська ВЦА щиро дякує нашим партнерам з Гуманітарної місії «Проліска» м. Дніпро за надану таку вкрай важливу та своєчасну допомогу і сподівається на подальшу плідну співпрацю!