У Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулася апаратна нарада

Дата: 21.12.2022 18:04

21 грудня керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко провів чергову апаратну нараду. Проходила вона онлайн за участю заступників керівника, начальників структурних підрозділів та старост громади.

Відповідно до порядку денного розглядалися питання про виконання бюджету Гірської міської ВЦА за 11 місяців 2022 року та про прийняття бюджету на 2023 рік, виконання програм з цивільного захисту населення, зокрема, з питань формування матеріального резерву, освоєння державної субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей під опікою та планування роботи за цим напрямком на 2023 рік тощо.

Крім того, в ході наради керівник ВЦА наголосив на важливості функціонування гуманітарних штабів не лише як пунктів видачі гуманітарної допомоги, але й як місць, де внутрішньо переміщені особи можуть отримати консультації соціального характеру, медичні, правові та юридичні консультації. Окремо Олексій Бабченко наголосив на необхідності дооблаштування штабів згідно визначених очільником Луганської області стандартів, як пунктів обігріву із місцем для підзарядки гаджетів, куточку для дітей, можливістю використання Інтернет мережі тощо.

Наостанок увагу присутніх було акцентовано на неухильному дотриманні виконавчої дисципліни, дотримання норм діловодства у частині складання та оформлення службових документів.

За підсумками посадовці отримали ряд окремих доручень стосовно належної організації роботи із обговорених питань.