Робота гуманітарних штабів продовжується

Дата: 16.12.2022 16:01

Вчора у гуманітарних штабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації допомогу отримали майже 300 внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.

Так, у Корсунь-Шевченківському та Богданівці продовжилася видача продуктових наборів. У Хмельницькому відвідувачі отримували продукти харчування та гігієнічні набори, а у Полтаві продовжилася видача зимового одягу та дитячих підгузків. У той же час, у Києві вимушені переселенці забезпечувалися продуктами харчування, дитячими памперсами та побутовими наборами в рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійним фондом «Право на захист».

Разом з тим, відвідувачі кожного штабу були забезпечені консультаціями із соціальних, загальних та юридичних питань.