Робота гуманітарних штабів продовжується

Дата: 14.12.2022 20:23

Сьогодні у гуманітарних штабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації допомогу отримало більше 160 внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.

Так, продовжилася видача продуктових наборів у Богданівці та Корсунь-Шевченківському. Всі, хто потребує, були забезпечені консультаціями із соціальних, загальних та юридичних питань. Відвідувачі Полтавського хабу отримували одяг та дитячі памперси. У Хмельницькому штабі продовжилася видача продуктових та гігієнічних наборів.
В той же час, у Києві вимушені переселенці забезпечувалися продуктами харчування, дитячими підгузками та побутовими наборами в рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійним фондом «Право на захист».