Відбулася відкрита нарада «Взаємодія Міністерства у справах ветеранів України та територіальних громад»
14 грудня заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко взяла участь у відкритій нараді «Взаємодія Міністерства у справах ветеранів України та територіальних громад». До обговорення також долучилися начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я установи та директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади.
Під час живого діалогу учасники обговорили питання підтримки ветеранів, забезпечення їх соціальних гарантій та сприяння соціальній і професійній адаптації. Увагу присутніх було зосереджено на необхідності надання психологічної підтримки та забезпечення єдиного системного підходу до розроблення та впровадження системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя. Окремо, було наголошено, що влада повинна сприяти створенню умов для активного залучення ветеранів до громадського життя.
Захід організовано Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» спільно з Міністерством у справах ветеранів України.