У Гірській громаді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Дата: 14.12.2022 17:03

Задля збереження пам’яті та вшанування тих людей, які ціною власного життя намагалися зменшити руйнівні наслідки страшного техногенного лиха і врятувати майбутнє прийдешніх поколінь, у всіх освітніх та культурних закладах Гірської громади відбулася низка заходів.

Зокрема, педагоги навчальних закладів проводили тематичні виховні години «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять...», інформаційні хвилини «Ціною життя», бесіди «Чорнобиль – наша пам’ять, наш біль». Також було організовано перегляд уривків з документального фільму «Битва за Чорнобиль», а бібліотеки громади зробили добірку тематичних книжок.
Ця катастрофа надовго залишиться в нашій пам’яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям. Тож, пам’ятаймо тих, хто загинув у чорнобильському пеклі і робімо усе, щоб ніколи не допустити повторення.