Нові послуги для ВПО у Дії - змінити місце проживання ВПО та скасувати статус тепер можна онлайн

Дата: 13.12.2022 14:28

Ще на початку повномасштабного вторгнення було додано можливість отримати довідку ВПО та оформити виплати.

Цим сервісом скористалися понад 1.4 млн українців.

Відсьогодні в застосунку Дія доступні ще 2 нові автоматичні послуги для переселенців:

- зміна місця реєстрації (якщо ви переїхали до іншого міста України),

- скасування статусу ВПО (якщо повернулися додому).

Обидві послуги автоматичні. Це означає, що процес відбувається без участі держслужбовця, а вам більше не потрібно чекати на його рішення.

Раніше, щоб отримати послуги для внутрішньо переміщених осіб, треба було йти до органів соціального захисту в тому населеному пункті, де ви тимчасово перебуваєте. Зараз це кілька кліків у застосунку Дія.

Скористатися послугами можуть українці, які мають довідку ВПО в Дії. Також зверніть увагу, що для зміни місця реєстрації ВПО необхідно фізично перебувати на місці тимчасового місця проживання, щоб підтвердити геолокацію.